خرید برنج قهوه ای

  • تعداد محصولات فروشگاه :

برنج قهوه ای 10 کیلویی

موجود در انبار

0 تومان


خرید برنج قهوه ای خصوصا در سال های اخیر با استقبال نسبتا خوبی در بازار رو به رو شده است. اما برنج قهوه ای چیست؟ چه کاربردی دارد؟ چرا به فروش می رسد و خواص و مزایای آن چگونه است؟ حتما این سوالات در مورد برنج های قهوه ای در ذهن شما مخاطبان عزیز نیز مطرح شده است. از آن جایی که مردم در مورد برنج قهوه ای و خواص آن اطلاعات کمی دارند، ما در صفحه خرید برنج قهوه ای از برنج فا قصد داریم در مورد این برنج به طور کامل به شما توضیح دهیم این اطلاعات می تواند به شما کمک کند تا دانش خود را در مورد این نوع برنج افزایش دهید و با دید بهتری این برنج را خریداری کنید 

برنج قهوه ای چیست؟

برنج قهوه ای یکی از برنج های معروف در بازار ایران است البته باید به این موضوع هم توجه شود که این برنج در سال های اخیر به این میزان معروفیت و محبوبیت رسیده است. در برنج قهوه ای فقط لایه اول شالی برداشته میشود به همین دلیل رنگ تیره برنج همراه آن باقی میماند این لایه باقی مانده برنج باعث میشود تا تا این برنج خواص زیادی داشته باشد 

خرید برنج قهوه ای معمولا به دلیل خواص بالای آن انجام می شود. این برنج نسبت به سایر برنج های سفید موجود در بازار، از ویتامین های بیشتری برخوردار است. برای تولید این نوع برنج فرآیند خاصی مد نظر است که در ادامه محتوا به طور کامل آن را برای شما توضیح می دهیم.

خرید برنج قهوه ای سالم و مقوی

برنج قهوه ای چگونه تولید می شود؟

برای تولید و خرید برنج قهوه ای، نیاز به انجام فرآیندهایی است. در ابتدای کار لازم است بدانید برنج قهوه ای نوعی خاص و منحصر به فرد نیست بلکه از شالی همین برنج های معمولی و سفید موجود در بازار تولید می شود. برای تولید این نوع برنج، دانه های شالی پس از برداشت جمع آوری شده و بدون پوست کنده شدن، در کارخانه حرارت داده می شوند. در این صورت مواد مغذی ای که در شلتوک برنج وجود دارند به داخل مغز دانه منتقل می شوند. در این حالت رنگ برنج به حالت قهوه ای در می آید.

حال که فهمیدیم برنج قهوه ای چیست و چه طور تولید میشود به سراغ تفاوت برنج قهوه ای با برنج سفید خواهیم رفت

تفاوت برنج سفید با برنج قهوه ای در چیست ؟

همان طور که به احتمال زیاد میدانید برنج قهوه‌ای و برنج سفید دو نوع برنج متفاوت هستند که در برخی ویژگی‌ها از یکدیگر متمایز می‌شوند. در زیر به مقایسه‌ی این دو نوع برنج می‌پردازیم . برای این که این مقایسه راحت تر صورت بگیرد این مقایسه را در یک جدول انجام میدهیم 

خرید برنج قهوه ای و مقایسه آن با برنج سفید

مزیت های مهم خرید برنج قهوه ای

خرید برنج قهوه ای بیشتر به دلیل خواص فوق العاده آن انجام می شود. در ادامه این خواص را به شما معرفی می کنیم.

کمک به کنترل دیابت:

یکی از مهم ترین خواص خرید برنج قهوه ای کمک به بهبود دیابت است. برنج های قهوه ای شاخص گلیسمیک بالایی دارند بنابراین به کنترل دیابت شما کمک خواهند کرد. طبق بررسی های انجمن دیابت آمریکا و توصیه پزشک های ایرانی ، مصرف این نوع برنج برای بهبود دیابت بسیار موثر است.

کنترل چاقی:

خرید برنج قهوه ای به منظور کنترل چاقی انجام می شود. طبق بررسی های صورت گرفته مصرف این نوع برنج تاثیر به سزایی روی کاهش وزن و کنترل چاقی دارد.

جلوگیری از آلزایمر:

برنج های قهوه ای شامل موادی هستند که به بهبود و کنترل بیماری های اعصاب کمک می کنند. برنج های قهوه ای آنزیم های مربوط به بیماری آلزایمر را مهار می کنند. به همین دلیل مصرف این برنج برای بهبود اختلالات روانی نیز مناسب است.

بهبود سلامت قلب:

از مهم ترین خواص خرید برنج قهوه ای می توان به بهبود بیماری های قلبی و تضمین سلامت قلب اشاره کرد. این برنج ها باعث کمتر شدن انسداد عروق شده و از این طریق سلامت قلب شما را تضمین می کنند.

جلوگیری از سرطان:

از دیگر مزیت های خرید برنج قهوه ای می توان به جلوگیری از سرطان اشاره کرد. از مهم ترین سرطان هایی که می توان با مصرف این برنج درصد ابتلا به آن را کاهش داد می توان به سرطان های خون، روده و سینه اشاره کرد.

بهبود کلسترول:

یکی دیگر از خواص خرید برنج قهوه ای ، بهبود کلسترول خون است. وجود روغن طبیعی در این محصول باعث بهبود و کنترل سطح کلسترول خون شما خواهد شد.

بهبود بی خوابی:

برنج های قهوه ای منبع بسیار خوبی برای ایجاد هورمون خواب هستند. بنابراین اگر دچار مشکل بی خوابی هستید می توانید با مصرف این برنج مشکل خود را رفع کنید.

بهبود ایمنی بدن:

یکی از خواص خرید برنج قهوه ای بهبود وضع سیستم ایمنی بدن است. این نوع برنج دارای مقادیر زیادی ویتامین، مواد مغذی و معدنی و... است. به این ترتیب می تواند بدن را تغذیه کند و سیستم ایمنی بدن را بهبود ببخشد.

کمک به سلامت استخوان:

از مهم ترین مزیت های خرید برنج قهوه ای می توان به بهبود سلامت استخوان اشاره کرد. این برنج سرشار از کلسیم و منیزیم است. بنابراین از پوکی استخوان جلوگیری کرده و سلامت استخوان های شما را تضمین می کند.

ضد افسردگی:

برنج قهوه ای دارای اثرات مفیدی روی سیستم عصبی است. به همین ترتیب از بروز اختلالات روانی مانند افسردگی جلوگیری می کند.

خرید برنج قهوه ای سرشار از ویتامین

یکی از سوالاتی که افراد پیش از خرید برنج قهوه میپرسند این است که قیمت برنج قهوه ای چه قدر است در ادامه قصد داریم به سراغ بررسی قیمت برنج قهوه ای برویم.

قیمت خرید برنج قهوه ای

خرید برنج قهوه ای در قیمت های مختلفی انجام می شود. قیمت برنج قهوه ای با توجه به فاکتورها و نکات مختلفی تعیین می شود. به طور کلی قیمت این نوع برنج بیش از سایر نمونه های برنج سفید موجود در بازار است

برنج های قهوه ای به دلیل خواص و ویژگی های فوق العاده ای که دارند با قیمت تقریبا بالایی در بازار به فروش می رسند. البته قیمت همین نوع برنج نیز با توجه به مسائل مختلفی تعیین می شود. برای مثال نوع برنج قهوه ای در قیمت آن تاثیر به سزایی دارد. هر چه برنج با کیفیت تر باشد و پخت بهتری داشته باشد قیمت آن نیز به مراتب بیشتر خواهد بود
از دیگر ملاک های موثر بر قیمت خرید برنج قهوه ای می توان به میزان تازگی یا کهنگی آن اشاره کرد. بدیهی است برنج های تازه قیمت بالاتری دارند و برنج های کهنه به دلیل کاهش کیفیت با قیمت کمتری به فروش می رسند.

از طرفی با توجه به این که میزان عرضه این برنج در بازار کم است و این برنج تقریبا جزو ارقام کم یاب است، قیمت آن با افزایش نسبی رو به رو خواهد بود. در واقع قیمت هر کیلو برنج قهوه ای با توجه به ملاک های یاد شده تعیین می شود.

در حال حاضر و در سال 1403 قیمت هر کیلو برنج قهوه ای در ایران از کیلوئی 90 تا 100 هزار تومان است . برای مثال یک برنج 10 کیلوئی حدود قیمت 900 هزار تومان تا 1 میلیون تومان خواهد بود 

حال که با برنج قهوه ای آشنا شدیم باید به سراغ نکته مهم خرید برنج قهوه ای برویم و ببینیم از کجا باید برنج قهوه ای خریداری کنیم و هنگام خرید باید به چه نکاتی توجه کنیم 

خرید برنج قهوه ای از برنج فا

برای خرید برنج قهوه ای راه های زیادی پیش روی شماست. یکی از این راه مراجعه به برنج فروشی ها و انتخاب برنج مورد نظر است. اما در این صورت نمی توانید از کیفیت برنج مطمئن باشید.

برنج های قهوه ای به راحتی قابل کیفیت سنجی نیستند و تشخیص کیفیت آن ها به نظر کارشناسان حرفه ای نیاز دارد. بنابراین برای جلوگیری از هدر رفتن پول و خرید محصول نا مرغوب بهتر است از گزینه های دیگری برای خرید برنج های قهوه ای استفاده کنید. یکی از این راه ها مراجعه به فروشگاه های قانونی و معتبر خرید برنج است. با مراجعه به این فروشگاه ها می توانید از خرید برنج با کیفیت قهوه ای اطمینان داشته باشید.

فروشگاه برنج فا به عنوان یکی از بهترین مجموعه ها برای خرید برنج ایرانی شناخته می شود. این مجموعه برای جلب رضایت مشتری از بهترین انواع برنج استفاده می کند. ارائه برنج با کیفیت به مشتری، کمک به مشتری در خرید برنج، ارائه محصول با قیمت به صرفه و... از مهم ترین خدمات ما در مجموعه برنج فا به شمار می رود. به علاوه مجموعه ما علاوه بر این خدمات، محصولات خود را به صورت آنلاین نیز به فروش می رساند.

در ویدئو زیر نحوه ثبت سفارش و خرید برنج قهوه ای نمایش داده شده است. در صورتیکه برای خرید نیاز به دریافت مشاوره دارید می توانید از طریق تماس با شماره 42173592-011 از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

خرید برنج قهوه ای از فروشگاه اینترنتی برنج فا به شما این امکان را می دهد تا برنجی باکیفیت و قیمت مناسب تهیه کرده و در کمترین زمان تحویل بگیرید.

سایت برنج فا مرغوبترین انواع برنج قهوه ای را مستقیما از بهترین مزارع کشور عرضه می کند. جهت خرید برنج قهوه ای اعلا با بهترین قیمت با ما تماس بگیرید: 42173592-011

نظرات

لطفا تجربه خودتان در استفاده از این محصول را به اشتراک بگذارید.

یک نقد و بررسی بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های الزامی مشخص شده اند

captcha